Radyo Voyage Dinle

--:--
--:--
Türkçe Karışık Müzik Dinle
Yabancı Hit Müzik Dinle
Radyo Voyage Dinle
Radyo Voyage Dinle

Radyo Voyage dinle, Türkiye ‘de ilk olarak bilinmesi ile diğer radyolardan zaten ayrılmaktadır. Bunun yanında en büyük özelliği ise yayın akışı ve içeriğinde yer alan müzikler olmaktadır. Türkiye ‘de yer alan radyo formatlarından farklı olarak bazı yayın formatlarının ilk ve tek radyo istasyonu olmuştur. Bu yayın formatları;

  • New Age
  • Ambient
  • Soundtrack

Şeklindedir. Dinleyicilerinin farklı alanlarda eğlenebilmesi, farklı müzik tarzlarına ulaşabilmesi bu sayede mümkün olmuştur. Bu anlamda da yine Türkiye ‘de ilk olmuştur. Şöhreti ile kalitesi sayesinde her zaman mükemmel müzik şölenlerini dinleyicileri ile buluşturmuştur.

Voyage Radyo
Voyage Radyo

Voyage Radyo

Voyage radyo sloganı yaptığı “ Dünyanın Müziğine Yolculuk “ ile müzik tarzının nasıl olduğunu direkt bir şekilde yansıtabilmektedir. Bu radyo sayesinde dünya müziği kulaklarınıza taşıyabilirsiniz. Aynız zamanda en kaliteli içeriklere de ulaştığınızı bilmelisiniz. Radyo Voyage insanlara farklı bir bakış açısı farklı bir müzik tutkusu vermek istemiştir. Bu yolda ilerken de her zaman başarılı ve kaliteli olmayı başarmıştır. Radyonun taklitçileri oldukça fazla çıkmış olsa da hiçbir tanesi bu radyo gibi tutunamamış ve kısa zamanda tekrar kapanmıştır. Yayın sırasında karşılaşabileceğiniz bazı türler şu şekildedir;

  • Avant Classical
  • Pop Classical
  • Down Tempo
  • Ethnic Jazz
  • Soundtrack

Çalışmaları mevcuttur.

Radyo Voyage Canlı Dinle

Radyo Voyage canlı dinle keyfini o an çıkar. Dünya müzikleri ile tanışarak kulaklarını keyiflendir. 2009 senesinin ocak ayında yayına başlayan bu radyo 2011 yılında yılın radyosu ödülüne hak kazanmıştır. Radyoculuk açısından yıllardır sahip olduğu tecrübesi ile hem mükemmel müzik seçimleri hem de mükemmel radyo sunucuları sizleri canlı yayında oldukça keyiflendirecektir. Radyo Voyage ‘ye ait olan pek çok albüm bulunmaktadır. Bu radyo diğer bilinen radyolar gibi değildir. Kendi farklı kimliğini kalıcı bir hale getirebilmek için sınırlarının dışına çıkmayı her zaman hoş görmektedir.

Radyo Voyage Frekans

Radyo Voyage frekans ülkemizin pek çok farklı bölgesinde aktif olarak hizmet vermektedir. İstanbul ve çevresinde yaşayan dinleyicileri için radyo frekansı 107.4 ‘tür. Bu yayın frekansı üzerinden Türkiye ‘nin farklı illerinde farklı frekanslardan dinleyicilere ulaşabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.