Radyo 45’lik

Radyo 45’lik tadında şarkılar ile bu döneme ait olan muhteşem eseler ile dinleyenleri daima en eski yolculuklara çıkartıyor.

İstanbul merkezli olan bir radyodur. İlk yayınını 2015 senesinde yapmıştır. Gitassi Medya Grubu hanesine bağlı kurulmuştur. O günden beri de hizmet vermeye devam etmektedir. Yayın formatında nostaljinin derinlikleri bulunmaktadır. 70 ‘li yılların, 80 ‘li yılların ve 90 ‘lı yılların o muhteşem eselerine ne zaman isterseniz o zaman kulak verebileceğiniz bir yayın akışına sahiptir.

İstanbul merkezli olan bu radyo İstanbul ve civarlarında nostalji 45 ‘lik fm ismi ile de bilinmektedir. 45 ‘lik radyo eski toprak insanlarına daha çok hitap etmektedir ve çok kısa zamanda başarılı geri dönüşler almıştır.

45 ‘Lik Radyo
45 ‘Lik Radyo

45 ‘Lik Radyo

45 ‘lik radyo geçmişe damga vuran her zaman dinlenecek olan ve bu sayede yaşamaya devam edecek olan birbirinden eşsiz şarkılarla, değerli eserlerle sizlere mükemmel bir yayın sunmaktadır. Yayında yer alan şarkıların kalitesi ve nostalji tadı ne kadar güzelse yayınları yapan mükemmel diksiyonları ve tatlı sohbetleri ile yayıncıları da 45 ‘lik radyoya tat katmaktadır.

Hem gündemi içeren hem de geçmişe dönük incelemeler yapan bu radyo ile geçmişinize kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Büyük üstatların şarkılarını problemsiz sunan 45 ‘lik radyo da ulaşabileceğiniz bazı sanatçılar şu şekildedir;

  • Zeki Müren
  • Müzeyyen Senar
  • Hamiyet Yüceses
  • Safiye Abla

45 ‘Lik Radyo Canlı Dinle

45 ‘lik radyo canlı dinle şansı sayesinde her koşulda olağanüstü bir huzura sahip olabilirsiniz. Geçmişinizin tozlanmış raflarını bu radyo eşliğinde birlikte temizleyebiliriz.

Kaliteli, kesintisiz aynı zamanda gayet seviyeli canlı yayınları ile dinleyenlerin yüzlerini güldürüyor bazen de çaldığı müziklerin hissiyatından kaynaklı tatlı bir hüzün bırakıyor. Dinleyerek bu duyguları yaşamak isteyen herkes 45 ‘lik radyo’ ya davetlidir.

Radyo 45 ‘Lik Frekans

Radyo 45 ‘lik frekans konum İstanbul ise 91.2, konum İzmir ise 107.0 olarak belirlenmiştir. Bu frekanslar üzerinden yayınlarını yapmaktadır. Bunlar dışında kendine ait olan internet sitesinden ya da farklı platformların web radyolarından ulaşabilirsiniz.